Związki

Zraniona kobieta kąsa bardziej niż zraniony mężczyzna

Kobiety są skomplikowane, ale również bardzo uczuciowe. Jednak to, że są trudne do zdefiniowanie to wyłącznie ich zaleta, ponieważ dzięki dużej ilości cech mogą dostosować się do każdej sytuacji. Mimo posiadania umiejętności dostosowywania się do rzeczywistości, kobiety potrzebują relaksu oraz odprężenia, który może im zapewnić, fryzjer, salon spa, masażysta, czy klub fitness. Wszystko zależy od upodobania.

Salon spa wyjściem z sytuacji zranionej kobiety

fot.http://coldcrackers.blogspot.com/2010/04/how-to-console-crying-woman.html

Rany zamknięte

Płeć piękna nie potrafi często zahamować swoich emocji, które często wygrywają w wielu sytuacjach. Kobietę bardzo łato zranić. Przykładowym ciosem może okazać się zwykła obojętność, czy grymas. Niestety, ale są one świetnymi obserwatorkami, a do tego umiejętnie wykorzystują swój instynkt, który mówi im, że coś jest nie tak. Z takiej sytuacji mogą narodzić się dwa wyjścia. Jednym z nich polega na tym, że kobieta przyjmie do siebie ranę i sama będzie ją leczyć. Drugim wyjściem jest skuteczne kąsanie napastnika, który sprawił jej ból. Oprawcą może być mąż, który nie docenia żony, chłopak, który notorycznie zdradza partnerkę, czy narzeczony, który zapomina znaczenia słowa miłość.

Ucieczka od ran

Kobiety, mimo złej energii otoczenia, trwają w tym co ich rani, bo żyją zwykłą nadzieją, która dodaje jej sił. Dlatego samotnia w salonie spa, czy basenie, pozwala zregenerować siły do dalszej walki w leczeniu ran oraz walki, która ma uniemożliwić ich powstawanie. To ciężka sytuacja, która pochłania mnóstwo energii.

Dodaj komentarz