Ciekawostki

Wróć do dzieciństwa dzięki regresji hipnotycznej.

Ta ciesząca się dużym powodzeniem technika hipnozy sprawia, że przekroczenie granicy czasu, teraźniejszości i przyszłości staje się możliwe – wszystko za sprawą potęgi ludzkiego umysłu. Często korzystają z niej ludzie ciekawi świata i siebie – swojego wnętrza i drzemiących w nich pokładów energii.

Regresja hipnotyczna jest pewnego rodzaju metodą terapeutyczną, która służy do niwelowania róźnego typu blokad psychicznych, powstałych na skutek wydarzeń z przeszłości. Często nie uświadamiamy sobie, co jest przyczyną naszego problemu, a dzięki regresji możemy odkryć niepoznane dotąd obszary podświadomości i naprawić – jeśli tego potrzebujemy. Hipnoza opiera się na tym, co pierwotne i naturalne – w przeciwieństwie do gotowych farmakologicznych recept, wykorzystuje tylko to, co każdy ma w sobie – naturalne, wrodzone moce.

Duchowe źródła schorzeń są równie ważne, a czasami dominujące. Przecież u podstaw naszego życia materialnego leży energia myśli i emocji, o czym często zapomina współczesny, pędzący z miejsca na miejsce człowiek. Co dzieje się w czasie regresji? Nasz nieświadomy umysł w ogromnej ilości przypadków ujawnia zdarzenia odpowiedzialne za szereg dolegliwości. Bóle głowy, brzucha, serca, kręgosłupa, lęk, nowotwory, otyłość, bezpłodność, zaburzenia widzenia, problemy seksualne, zaburzenia snu – klucz do nich leży czasami w jednym, konkretnym, traumatycznym wydarzeniu z przeszłości, albo z poprzedniego wcielenia.  

Dodaj komentarz