Sport

Warszawskie kluby piłkarskie

Warszawa posiada dwa kluby w najwyższej klasie rozgrywkowej piłki nożnej. Zarówno Legia, jak i Polonia w sezonie 2012/2013 wiodą prym. Oba zajmują miejsca w pierwszej trójce. Legia z trzydziestoma trzema punktami przewodzi w Ekstraklasie. Polonia aktualnie zajmuje trzecią pozycję. Traci do lidera zaledwie pięć punktów. Do końca rozgrywek pozostało jeszcze piętnaście kolejek. Wystarczy wygrana czy przegrana, by lider został zrzucony ze swojej pozycji.

wideofilmowanie-warszawa

Legia i Polonia w Ekstraklasie

Mecze piętnastej kolejki przyniosły dość zaskakujące rozstrzygnięcia. Legia Warszawa zmierzyła się na wyjeździe z Śląskiem Wrocław. Efektem tego, była przegrana 0:1 po golu Tomasza Jodłowca. Wideofilmowanie Warszawa po raz drugi pokazało porażkę stołecznego zespołu. W zupełnie innej dyspozycji, byli piłkarze Polonii. Na własnym stadionie wygrali z Pogonią Szczecin 2:0. Odnieśli zwycięstwo dzięki samobójczemu trafieniu i golu Dwaliszwiliego. Tą wygraną przesunęli się na trzecią pozycję. Jeśli tak dalej będą grali, to mają duże szanse na walkę o pozycję lidera. 

Mecze piłkarskie

Wideofilmowanie Warszawa pokazuje przede wszystkim spotkania klubów ze stolicy. Pozostałe mecze są przedstawiane w innych kanałach telewizyjnych. Pragnąc obejrzeć rywalizację znanych czy lubianych zespołów należy znaleźć transmisję w Internecie lub telewizji. 

Dodaj komentarz