Wystrój wnętrz

Przytulne wynajęte mieszkanie

Kiedy wynajmujemy mieszkanie mamy bardzo ograniczone możliwości związane z jego urządzeniem i dekorowaniem. Pewne zmiany są bowiem bardzo kosztowne i nie opłaca się inwestować w cudze mieszkanie. Dlatego lepiej jest zdecydować się na rozwiązania, które pozwolą nam ocieplić wnętrze w sposób odwracalny.

źródło: www.housetohome.co.uk

źródło: www.housetohome.co.uk

Czasami nie mamy możliwości pomalowania ścian lub położenia tapety. Nie znaczy to jednak, że ściany mieszkania mają być nudne i smutne. Warto zdecydować się na oryginalną płytę pilśniową, którą powlekamy ciekawym materiałem lub dekorujemy w inny sposób. W pewnych marketach możemy też dostać gotowe plastikowe płyty, które świetnie nadają się choćby do kuchni. Taka płyta może stać na komodzie, biurku lub na podłodze za łóżkiem. W każdej chwili można ją zlikwidować lub też dowolnie przerobić.

źródło: wnetrza-ze-smakiem.pl

źródło: wnetrza-ze-smakiem.pl

Innym rozwiązaniem mogą być naklejki, które umieszcza się na meblach oraz na ścianach. Są one niezwykle praktyczne z tego względu, że można je bez problemu usunąć bez niszczenia mebli czy ściany. Ponieważ mamy do wyboru wiele możliwości, na pewno uda się nam w wynajętym mieszkaniu stworzyć odpowiedni klimat.

źródło: wnetrza-ze-smakiem.pl

źródło: wnetrza-ze-smakiem.pl

Bardzo prostym rozwiązaniem może też okazać się stworzenie mini galerii na ścianie. Zdjęcia, obrazy, plakaty czy grafiki skutecznie odmienią wygląd każdego wnętrza. Jeżeli nie chcemy robić zbyt wielu dziur w ścianie warto zakupić konstrukcję składającą się z kilku ramek, która montuje się na 1 do 3 gwoździ.

I oczywiście stawiajmy na dodatki, które ocieplą każde wnętrze. Wybierajmy lampki, dywany, poduchy, narzuty na łóżko. I wszystkie te rzeczy będą nasze ? kiedy wyprowadzimy się z mieszkania zabierzemy je ze sobą.

Dodaj komentarz