Dom

Marzenia o domu

Zbudowanie i zamieszkanie we własnym domu nie zawsze pozostaje w sferze marzeń. Część spośród nas realizuje ten cel w stu procentach. Jakie projekty budynków wybieramy? Pozostajemy przy klasycznych domach czy decydujemy się na wyszukane aranżacje? Poznajmy kilka z ciekawszych projektów budynków:

Włoski dom

wloski-dom

Budynek z zewnątrz, jak i wewnątrz wyróżnia się śnieżnobiałym kolorem. Nadaje to optycznej wielkości, czystości, przywiązania do ekologii. Kształty domu nie są wyrafinowane, lecz utrzymane na zasadzie kąta prostego. Priorytetem budynku jest prostota połączona z nutką luksusu. Wielkie okna i drzwi balkonowe umożliwiają rozświetlanie wnętrza przez promienie słoneczne. Przestrzenne balkony służą do organizacji przyjęć, spotkań czy podziwiania rozgwieżdżonego nieba.

Amerykański górski dom

gorski-dom

Budynek stworzony dla osób pragnących żyć w harmonii z naturą. Z daleka wygląda na zwykły dom, podchodząc bliżej zobaczymy nowoczesność połączoną z dbałością o przyrodę. Co ciekawe budynek został wykonany w połączeniu czterech klimatów. Każdy znajdzie tu przestrzeń dla siebie. Odpoczywanie w drewnianym górskim domku jest bezcenne.

Włoski czy amerykański dom jest bliższy naszym marzeniom? Pomyślmy o stworzeniu mieszkania spełniającego wszystkie nasze oczekiwania.

Dodaj komentarz