Dom

Kuchnia w barwach czerwieni

Idealnym kolorem dla kuchni jest mocna czerwień. Taka kuchnia nigdy nie będzie nudna. Czerwona kuchnia wzbudza zainteresowanie ? jest wyrazista i pomysłowa. Nie tylko my chętnie będziemy w niej spędzać czas, ale zwróci też uwagę wszystkich naszych gości. Czerwień w kuchni to również bardzo praktyczne rozwiązanie ? nadaje się do kuchni nowoczesnych, rustykalnych oraz wielu innych aranżacji. Jak można ją zastosować?

źródło: www.meredith.com

źródło: www.meredith.com

Wnętrza rustykalne są niezwykle ciepłe i przytulne. Delikatny odcień czerwieni podkreśli charakter tego wnętrza. Świetnie komponuje się z naturalnymi barwami oraz drewnianym wyposażeniem. Dzięki czerwonym szafkom wnętrze nie jest tak monotonne. Bardzo ciekawie łączą się one również z czarnym zlewem i blatem. Klimat wnętrza rustykalnego budują tutaj również dodatki ? wiklinowe kosze, kwiaty czy dekoracje ścienne.

źródło: www.thestonecountertops.wordpress.com

źródło: www.thestonecountertops.wordpress.com

Czerwień idealnie sprawdzi się również w kuchni osób bardziej odważnych. Wyjątkowo oryginalnie będzie prezentować się mozaika w kształcie szachownicy. Mamy płytki w kilku odcieniach czerwieni i bieli. Tak ozdobiona ściana jest niezwykle wyrazista i unikatowa. To dość odważne rozwiązanie świetnie współgra z bardzo prostymi, białymi meblami i stalowymi sprzętami.

źródło: www.furniture-trendzona.com

źródło: www.furniture-trendzona.com

Kolor czerwony to również idealne rozwiązanie dla kuchni nowoczesnej. Wyposażona ona jest w czerwone meble wykończone na wysoki połysk. Są one bardzo eleganckie i idealnie prezentują się w połączeniu z bielą i dodatkami stalowymi. Taka minimalistyczna kuchnia w połączeniu z krwistymi meblami stanie się charakterystycznym wnętrzem domu

Dodaj komentarz