Sport

Koniec meczy polskiej Ekstraklasy w 2012 roku

Połowa sezonu piłkarskiej Ekstraklasy sezonu 2012/2013 dobiegła do końca. Po piętnastu kolejkach liderem rozgrywek jest Legia Warszawa. Zgromadziła trzydzieści trzy punkty i o cztery wyprzedza Lecha Poznań. Na trzecim miejscu ze stratą pięciu ,,oczek'' znalazła się Polonia Warszawa. Po drugiej stronie ligowej tabeli jest PGE GKS Bełchatów oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała. Oba zespoły mają na swoim koncie zaledwie po sześć punktów. Ze względu na lepszy bilans bramkowy ostatnie miejsce zajmuje klub z Bełchatowa.

firma-transportowa-warszawa

Czy warszawskie drużyny będą rywalizowały o mistrzostwo?

Piętnasta, czyli ostatnia runda rozgrywek w 2012 roku przyniosła dość ciekawe rozstrzygnięcia. Lider tabeli przegrał we Wrocławiu ze Śląskiem 0:1 po golu Tomasza Jodłowca. Zaś Lech wygrał na wyjeździe z Koroną 1:0. Ostatni poniedziałkowy mecz rozegrała Polonia Warszawa i Pogoń Szczecin. Gospodarze ze stolicy odnieśli kolejne zwycięstwo. Pomocą okazało się samobójcze trafienie Macieja Dąbrowskiego oraz Wladimira Dwaliszwiliego. Wśród warszawskich kibiców zapanowała radość. Także ze względu na to, iż wielu typowało Polonię do spadku z Ekstraklasy. Fani, których na stadion dostarczyła firma transportowa Warszawa ujrzeli piłkarzy aspirujących do mistrzostwa, a nie degradacji. Jeśli druga połowa sezonu przebiegnie tak jak pierwsza, to zobaczymy walkę o pierwsze miejsce między dwoma zespołami ze stolicy Polski. Warto zatem, by firma transportowa Warszawa dostarczała nas na następne mecze polskiej Ekstraklasy.