Styl życia

Kobiece torebki pełne tajemniczych przedmiotów

Kobiety często same nie wiedzą co znajduje się w ich torebkach. Dla samych mężczyzn torebki to przedmioty, które kryją w sobie rzeczy świadczące o samej kobiecie. Dwóch panów postanowiło sprawdzić co ciekawego przechowują panie w swoich torebkach. Znaleziska okazały się bardzo zaskakujące, a często nawet bardzo śmieszne. Kobiety noszą w swoich torebkach bardzo ciekawe przedmioty.

torebki david jones

Co znajduje się w torebkach kobiet?

Zdarzają się przypadki, kiedy kobiety strasznie narzekają na bolące ramiona oraz plecy. Okazuje się jednak, że nie ból nie pojawia się bez przyczyny. Kobiety w swoich torebkach bardzo często przenoszą ciężkie przedmioty. Jedna z pań nosiła w torebce cegły oraz kamienie, które miała wykorzystać w domowym ogródku. Chciała urządzić sobie oryginalny skalniak, dlatego zbierała wszelkiego rodzaju kamienie na spacerach. Inna kobieta dziwiła się, że bardzo boli ją ramie. Z czasem jednak okazało się, że przez dłuższy czas nosiła ze sobą ogromny młot, który wyjęła, gdy w pracy okazał się bardzo potrzebny.

Po co kobietom torebki?

Wielu mężczyzn zadaje sobie pytanie: Po co kobietom torebki? Przecież mają one kieszenie w spodniach i mogą w nie schować wszystkie potrzebne przedmioty. Okazuje się jednak, że kobiety posiadają tyle potrzebnych przedmiotów, jak na przykład cegły, kamienie czy młotki, że nie mogą ich przenosić w żaden inny sposób niż w torebce. Dlatego mężczyźni nie powinni dziwić się tym, że kobiety często bolą ramiona.
 

Dodaj komentarz