Sport

Forma polskich piłkarzy rośnie przed EURO 2012

Piłka nożna jest w Polsce sportem narodowym. Każdy chłopak i mężczyzna marzył o tym, by kiedyś zagrać w reprezentacji swojego kraju. Niektóre osoby spełniły swoje marzenia. Dzisiaj obserwujemy ich grę na boiskach piłkarskich. A od 8 czerwca zobaczymy najlepszych piłkarzy grających w europejskich drużynach na polskich stadionach.

busy-do-niemiec

Polacy strzelają gole i asystują

25 marca 2012 roku w Niemczech odbył się mecz FC Köln – Borussia Dortmund. Na ten mecz pojechała część kibiców z Polski. Jednym ze środków transportu okazały się busy do Niemiec. Z jakiego powodu ci kibice przejechali setki kilometrów? Głównie dlatego, że podczas tego jednego spotkania grało czterech reprezentantów Polski w piłkę nożną. Kibice podczas meczu zobaczyli wszystkich tych piłkarzy. Sławomir Peszko, Jakub Błaszczykowski, Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek. Są to podstawowi gracze swoich drużyn. Kibice nie żałowali, że wydali pieniądze na busy do Niemiec i poświęcili cenny czas. Mecz zakończył się wygraną Borussii Dortmund 6:1. Polacy grający w wygranym zespole mieli udział przy większości goli. Strzelali je albo asystowali.

Mecze w Polsce

Tak grających piłkarzy chcemy podziwiać na EURO 2012. Każdy Polak marzy, żeby pozostali w tak dobrej dyspozycji fizycznej i strzeleckiej. Dzięki tej imprezie, kibice nie będą musieli kupować biletów na busy do Niemiec, by zobaczyć ich na żywo. Tylko ograniczona ilość osób będzie mogła zobaczyć te mecze będąc na stadionie. Reszcie pozostanie śledzenie meczy w telewizji. Wszyscy będą trzymali kciuki za swoich piłkarzy.

Dodaj komentarz